خدمات آهنگری در محل

نصب نرده استیل راه پله، نرده تراس، نرده های دور استخر و انواع حفاظ و فنس استیل، تخصص ما است. انواع نرده ها و حفاظ های استیل علاوه بر زیبایی، نقش محافظتی را نیز بر عهده دارند. نصب نرده استیل با توجه به استانداردهای محافظتی و در نظر گرفتن نکات ایمنی، یکی از ضروری ترین امور در اماکن مسکونی است.

 

طراحی،ساخت و نصب آلاچیق ساخت و نصب در و پنجره فلزی ساخت و نصب درب آکاردئونی ساخت و نصب نرده راه پله استیل و آهنی ساخت انواع درب پارکینگ، انباری ساخت و نصب سایه بان پارکینگ و آفتاب‌گیرساخت و نصب انواع رگال و قفسه بندی ساخت و نصب نرده و حفاظ امنیتی پشت پنجره ساخت و نصب تابلو برای اماکن تجاری ساخت و تعمیر انواع درب حیاط و چهارچوب فلزی انواع حفاظ روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای و…)

ساخت حفاظ‌های تزیینی شاخ گوزنی، سرنیزه‌ای، بوته‌ای نرده‌های رو دیواری در انواع مختلف رابیتس‌بندی خرپا ساخت و تعمیر سایبان پارکینگ خانگی، اداری و سایه‌روشن در طرح‌های متنوع ساخت انواع درب‌های آکاردئونی و فرفورژه ساخت انواع حفاظ ساختمانی ساخت و نصب و اتصال گلخانه طراحی و اجرای سقف‌های متحرک و کاذب برای استخر و ویلا لولا و جا قفلی نصب انواع تابلو ساخت انواع آلاچیق و تاب‌های حیاطی نصب انواع تابلو و اسکلت چهارچوب فرمزیر کولری

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

  1. دیدگاه آزمایشی برای این نوشته ارسال می شود 🙂

ارسال یک دیدگاه